Sada je: čet lis 18, 2018 2:05 pm.

Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
 Sto koristiti? 
Autor/ica Poruka

Post Sto koristiti?
Ima li nesto sto valja, a da ne moram pola place (sad ce stovise na racun sjedati on mizerna porodiljna naknada za drugih 6 mj. djetetovog zivota)? Ne koristim puno kozmetike- mlijeko za ciscenje tj. skidanje sminke, tonik i kremicu za ujutro. Perem se sa sapunima Brac fini sapuni i odnedavno trackam uljem nakon tusiranja (za sto sam vec dobila packu zbog izbora ;) ). Korektor, olovka, maskara, kad radim ponekad i sjenilo.

Alverde mi se cinio kao ok izbor, iako sam negdje procitala da im samponi imaju parabena (e, da, sampon neki od Argitala), ipak imaju onaj certifikat...

Ali, vi koji se kuzite cete bolje znati, moze li se naci ista posteno, a da si prosjecna raja moze priustiti?

sri srp 15, 2009 11:10 am

Post Re: Sto koristiti?
i mene zanima, imate li kakve preporuke, koji brandovi su prirodni, bar prirodniji od drugih, a nisu precijenjeni kao npr hauschka

sri pro 09, 2009 2:00 pm

Post Re: Sto koristiti?
Nisam primjetio da ijedan Alverde proizvod sadrži parabene...
Doduše šamponi im jesu prilično loši (agresivni i isušujući), ali zadovoljavaju kriterije "prirodnosti" koliko i drugi proizvođači, druga je stvar što ta kozmetika zaslužuje upravo onoliko novca koliko i traže (cca 15kn za kremu, šampon, maslac...) ;)
Definitivno kozmetika nižeg ranga...

Što se tiče Hauschke, meni se i ne čini toliko skupo-to su cijene u rangu dermokozmetike koja se može naći u ljekarnama.
Nešto jeftinija (a kvalitetnija) je Lavera. Argital ima relativno povoljne šampone, Florame ima povoljna velika pakiranja šampona, gelova za tuširanje, losiona za tijelo.
Sante i Santaverde mi se čine nešto povoljniji, a Logona je cjenovno u rangu Lavere ili nešto malo skuplja.

ned pro 13, 2009 5:14 pm
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: